Počasí dnes6 °C, zítra7 °C

Západočeské derby ovládly Karlovy Vary, Energie porazila HC Škoda Plzeň 1:0

Indiáni dnes poprvé v sezóně vyšli střelecky naprázdno a z prvního západočeského derby v sezóně tak odchází bez bodů. HC Energie Karlovy Vary porazila HC Škoda Plzeň 1:0.

Energie šla do vedení v 19. minutě, kdy Jan Hladonik vyslal krásný pas za obranu na Tomáše Vondráčka, který prostřelil betony plzeňského gólmana Frodla. A to byl jedná branka celého utkání.

Parádní podívanou plnou šancí na obou stranách pak nabídla zejména třetí třetina. Především závěrečné minuty, kdy padly tresty jak u domácích, tak i u hostů, byly velmi napínavé. Žádný gól ale nepadl, ani když indiáni riskovali s hrou bez brankáře.