středa 25. listopadu 2020 Kateřina

Krimi

Motoristé pozor! Od rána vyjíždějí hasiči k většímu množství dopravních nehod v regionu. Nejvíce jich bylo zejména na severním Plzeňsku. Silnice jsou namrzlé, extrémně kluzké a navíc je také hustá mlha. Naštěstí se zatím nehody obešly bez vážných...

Pomozte najít 12 ztracených obrazů světových mistrů. Tato díla zmizela a dlouhá léta je nikdo neviděl

Kampaň Missing Masterpecies oživuje zájem o ukradená díla van Gogha, Moneta či Nemese. Spatřit je můžete díky unikátní digitální výstavě, kterou organizuje společnost Samsung.

Pozorná svědkyně a služební pes Gorbi se postarali o bleskové zadržení zloděje

Už několikrát se jen za minulý týden ukázalo, jak důležitým pomocníky jsou u policie služební psi. Naposledy dokázal pes Gorbi vypátrat krátce po činu zloděje, který vykradl rozestavěný rodinný dům na severním Plzeňsku.

Při požáru chatky na Klatovsku zemřel dnes ráno jeden člověk

Tragédie se stala dnes ráno v obci Poleň na Klatovsku. Při požáru chaty tam zemřel devětašedesátiletý muž. Jednalo se o bezdomovce, který v chatce bydlel. Příčinou požáru byla zřejmě nedbalost při vytápění.

Známe důvody páteční kuriózní nehody. Senior (84) nezvládl řízení vozu, který si nechal roztlačit

Policie už zná přesnou příčinu nehody osobního automobilu, který se zřítil v pátek z vysokého srázu i se seniorem (84) za jeho volantem. Řidič ztratil kontrolu nad svým vozem, poté, co se nechal roztlačit. Havárie se stala v Tachově. Motorista...

Pracovník Celní správy v civilu pronásledoval z místa činu dva zloděje, jeden ho napadl lahví

Takový konec zlodějské výpravy dvojice cizinců rozhodně nečekala! Když přišli dva muži ve věku 47 a 34 let ve čtvrtek večer krást alkohol do čerpací stanice u obchodního centra na Rokycanské třídě, netušili, že proti nim razantně zakročí...

Senior (84) se zřítil na parkovišti z několikametrového srázu na jiný vůz

Opravdu kuriózní nehoda se stala dnes krátce před polednem v Tachově u obchodního centra Kaskády. Osobní automobil se tam zřítil ze srázu nad parkovištěm a zastavil se v dramatické pozici až o jiný zaparkovaný vůz, který značně poškodil.

Utrácel na cizí platební kartu, teď po něm pátrají kriminalisté z Plzně

S cizí platební kartou několikrát zaplatil v Plzni zatím neznámý pachatel. Zachytily ho přitom bezpečnostní kamery. Kriminalisté z Plzně teď pátrají po totožnosti tohoto muže. Pachatel mohl peněženku náhodně najít, ale stejně tak ji mohl jejímu...

Podvodníci inkasují statice korun při fingovaném prodeji bagrů přes internet

Hned dva případy podvodného prodeje bagru vyšetřují kriminalisté z Klatovska a z Plzně. V obou neznámý pachatel nabízel stroj na internetu a dokázal z důvěřivých kupců vylákat statisíce korun. Nelze vyloučit, že spolu tyto případy souvisejí.

Hledaný muž už není od pátku v policejní databázi pohřešovaných osob. Je tedy pravděpodobné, že se ho už podařilo vypátrat. Policie k případu neposkytla žádné další podrobnosti.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.