úterý 4. srpna 2020 Dominik

Vyhledávání

Nalezené články: "hokej"

Pět hokejistů juniorky má koronavirus, celý tým jde do dvoutýdenní karantény

Hokejový klub oficiálně potvrdil pozitivní test na nemoc covid-19 u pěti juniorů, kteří se nejspíš nakazili na hokejovém kempu v Praze. Celý dorostenecký a juniorský tým míří do karantény, áčko by mělo být mimo ohrožení.

Zimní stadion v Plzni je uzavřen pro všechny, indiáni odkládají start předprodeje vstupenek

S okamžitou platností se pro veřejnost uzavřel Zimní stadion Plzeň na Štefánikově náměstí. Uzavření je reakcí na zpřísněné restrikce ministerstva zdravotnictví k omezení šíření pandemie koronaviru, jež způsobuje nemoc covid-19. O uzavření stadionu...

Sportmanie nabídne program pro všechny věkové kategorie

Fotbal na trampolíně? Proč ne, Sportmanie nabídne celou škálu tradičních i těch méně známých sportů. Ty si budou moci návštěvníci zdarma užívat od 15. - 23. srpna. S ohledem na hygienická opatření bude nově areál rozdělen do tří sektorů.

TIPY NA VÍKEND: Festival Tady Vary, koncerty nebo nevšední oslava narozenin hraběte Valdštejna

Počasí bude sice podle meteorologů trochu oblačné, pršet by snad nemělo. Takže ideální podmínky na výlety. Ještě nemáte plány na tento víkend? Nevadí, třeba vám poradíme v následujícím článku.

Vrchní soud zrušil trest pro bývalého hokejistu a radního Plzně Michala Dvořáka

Tříleté podmíněné tresty zrušil pražský vrchní soud bývalému radnímu Plzně Michalu Dvořákovi a boxeru Radku Semanovi. Ob byli loni nepravomocně odsouzeni za údajný dotační podvod v souvislosti s čerpáním více než čtyřmilionové dotace EU na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hokej"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hokej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.