středa 2. prosince 2020 Blanka

Richard Beneš

Richard Beneš » Články

Klienti si na plantáži v říjnu vybrali a označili vánoční stromky, teprve teď se začnou řezat

Ty nejčerstvější vánoční stromky pro své zákazníky začne tento týden připravovat René Calta na své rodinné plantáži v Příšově na Plzeňsku. Stromky si v říjnu přijeli lidé vybírat a mohli si je zarezervovat. A teprve v těchto dnech se budou řezat...

Nezletilá dívka vypadla z nezjištěných příčin z okna a utrpěla vážné zranění

Kriminalisté ze Sušice se zabývají případem, kdy se nezletilá dívka vážně zranila po pádu z okna. Nehoda se stal už v neděli odpoledne v Sušici. Informovala o tom mluvčí policie Dana Ladmanová.

Hospic sv. Lazara přišel v době korony o některé dárce. S financemi na provoz pomůže kraj

Kamenný Hospic sv. Lazara v Plzni požádal mimořádně o další pomoc Plzeňský kraj, který jinak na jeho provoz pravidelně přispívá. Zařízení, které disponuje 28 lůžky se aktuálně potýká s nedostatkem financí.

Kuriózní krádež, neznámý pachatel odvezl z lesa myslivecký posed

Tak tohle tady ještě nebylo! Naprosto kuriózní krádež vyšetřují policisté z Nepomuku na jižním Plzeňsku. Neznámý pachatel tam totiž odcizil z lesa myslivecký posed. Zůstaly po něm jen základy.   

Ford vyletěl z dálnice D5 a přistál na střeše, řidič vyvázl zázračně bez zranění

Hasiči zasahují u nehody na dálnici D5, kde na 95,5 kilometru ve směru na Plzeň havaroval osobní automobil. Vůz značky Ford Mondeo skončil převrácený na střeše mimo těleso dálnice. Řidič vyvázl zázračně bez zranění a nepožaduje ošetření,...

Neznáte muže na snímku? Platili v obchodech odcizenou kartou

Bezpečnostní kamery zachytily dvojici podezřelých mužů, kteří platili v plzeňských obchodech platební kartou, která jim rozhodně nepatřila. Po totožnosti mužů teď pátrají kriminalisté, kteří se s žádostí o pomoc obrací i na veřejnost.  

Radní Plzeňského kraje schválili pro záchranu Sušické nemocnice dotaci 4,5 milionu

Pro záchranu Sušické nemocnice schválili radní Plzeňského kraje individuální dotaci ve výši 5,5 milionu korun. Peníze budou sloužit na pokrytí části provozní ztráty nemocnice, jejímž jediným vlastníkem je město Sušice.

Plzeň bude mít tradiční vánoční trhy, na náměstí Republiky už stojí 85 stánků

Už v neděli večer začala společnost organizující tradiční vánoční trhy navážet a rozmisťovat na plzeňské náměstí Republiky prodejní stánky. Dnes jich je tam už 85. Pořádání venkovních vánočních totiž v neděli svým rozhodnutí umožnila vláda od 3....

Řidič BMW po smyku na namrzlé silnici smetl dopravní značky i reklamní tabuli

Na namrzlé vozovce havaroval se svým vozem značky BMW čtyřiatřicetiletý řidič na křižovatce u obce Capartice na Domažlicku. S vozidlem skončil mimo silnici kde narazil navíc do reklamní tabule.

Vážné popáleniny horních končetin utrpěl v neděli v podvečer sedmačtyřicetiletý muž v Pavlovicích na Tachovsku. Při manipulaci mu v ruce explodoval kanystr s benzínem. Jednalo se o cizince. Uvnitř domu následně policisté zajistili několik rostlin...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.