pátek 2. prosince 2022 Blanka

Pošli tip!

Štve vás nelegální skládka kousek od vašeho domu nebo nedostatek parkovacích míst na sídlišti, kde bydlíte? Dejte nám vědět, jaké téma vám na Drbně chybí, a my se na to podíváme. Svůj tip na článek nám stačí napsat do komentářů. Všechno podstatné si už redakce zjistí sama.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martina Tučeková

Dobrý večer, dámy a páni,

dovoľujem si poslať informáciu o Kláre Lokajíčkovej z Plzne, ktorá sa vyznamenala na majstrovstvách sveta v Sparte! Klára je mladá, ale je to špičková športovkyňa, ktorá si zaslúži, aby sa o nej vedelo.
Posielam Vám tlačovú správu a krátky text. Budeme radi, ak Vás to zaujalo, a rozhovor uverejnite. Verím, že bude pre vašich čitateľov motiváciou.

Klárka Lokajíčková, Plzeň2023 MISTROVSTVÍ SVĚTA TRIFECTA 2.–5. LISTOPADU 2023, Sparta, Řecko.Spartan Trifecta není žádná maličkost, kterou lze zvládnout za jediný rok. Pro sportovce na mistrovství světa Spartan Trifecta je to bitva. Tato legendární událost se odehrává mezi horami a prastarými olivovými háji sparťanského duchovního domova v řecké Spartě. Česká reprezentace se v řecké Spartě letos vyznamenala! Mistrem světa se stal Čech Richard Hynek. Klárka Lokajíčková z Plzně, česká reprezentantka, se umístila na krásné páté příčce v Elite ženách. Trifecta weekend se jí vyvedl nad její očekávání a my pro vás máme krátký rozhovor s ní. Příjemné čtení


Ing. Martina Tučeková
CEU B2B marketing

úterý, 29. listopadu 2022, 19:52

Drake Rammoray

Ve FN Plzeň se chystá výběrové řízení na náměstky. Vítězové jsou jasní - paní Mauritzová a pan Karpíšek. Je to obchod, kterým si stávající ředitel zajistí setrvání ve funkci. A to nemocnice chtěla začít šetřit :-(

pátek, 29. dubna 2022, 09:02

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.