čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Osobák převrácený na střechu a tři těžce zranění lidé, řidič před jízdou požil alkohol

Tři lidé se těžce zranili při havárii osobního automobilu mezi obcemi Svojšín a Otročín na Tachovsku. Nehoda se stala ve středu večer. Na místě stále ještě zasahují složky IZS. Jednu těžce zraněnou osobu transportoval do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby.

 „Záchranáři transportovali do nemocnice leteckou záchrannou službou asi třicetiletou ženu ve velmi vážném stavu do plzeňské fakultní nemocnice. Další muž je také ve vážném stavu transportován pozemní cestou také na Emergency FN. Třetí zraněný je při vědomí, utrpěl středně těžká zranění a bude transportován na akutní zónu fakultní nemocnice Lochotín,“ informovala mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

„Na přímém úseku komunikace mezi obcemi Svojšín a Otročín vyjel vůz značky Škoda Felicia mimo vozovku a v silničním příkopu se převrátil na střechu. Ve vozidle, které řídil devětačtyřicetiletý motorista cestovali tři lidé. Všichni skončili v péči záchranářů. Řidič měl pozitivní test na alkohol, přístroj naměřil 0,88 promile alkoholu v dechu,“ uvedla k nehodě mluvčí policie Veronika Hokrová. Příčinu a okolnosti nehody vyšetřují policisté.

Ohodnoť článek

Štítky nehoda, auto na střeše, složky IZS, těžké zranění, letecká záchranná služba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.