pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Policie pátrá po svědcích nehody dvou motorkářů, kteří havarovali na dálnici D5

Policisté pátrají po svědcích sobotní nehody dvou motorkářů, kteří havarovali na dálnici D5. Nehoda se stala v jedenáct hodin dopoledne, na úseku dálnice v místech dopravního omezení, mezi Mýtem a Svojkovicemi.

„Na místě vyjížděl řidič s vozidlem z odstavného jízdního pruhu. V daný okamžik projížděl úsekem motocyklista, jenž zareagoval prudkým brzděním a poté upadl s motocyklem. Následoval pád motocyklisty, který jel za ním. Dva motorkáři utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice k ošetření,“ uvedla k nehodě mluvčí policie Dana Ladmanová. Jeden utrpěl zranění dolní končetiny, druhý vyvázl s lehčím zraněním.

Komunikace byla průjezdná jedním jízdním pruhem, pro část stojících vozidel byla zcela neprůjezdná. Policisté teď pátrají po neznámém řidiči a jeho vozidle značky VW vínové barvy. „Žádáme řidiče a případné svědky dopravní nehody, aby se přihlásili na Dálniční oddělení Svojkovice k podání informací. Není vyloučeno, že daným úsekem v uvedenou dobu projížděl jakýkoli řidič s vozidlem, ve kterém měl v činnosti záznamové zařízení a policisté žádají o jeho poskytnutí,“ dodala policejní mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky nehoda, motocykl, nehoda se zraněním, dálnice D5, videokamera

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.