úterý 19. října 2021 Michaela

Vyhledávání

Nalezené články: "motocykl"

Motorkář s Harleyem se při předjíždění střetl s protijedoucím osobákem

Ke srážce motorky značky Harley Davidson s osobním automobilem vyjížděli záchranáři na „Karlovarskou“ silnici na severním Plzeňsku. Nehoda se stala před odbočkou na Všeruby, když motorkář předjížděl dvě další vozidla. Utrpěl při střetu vážné zranění.

Řidič vyletěl s autem ze silnice a narazil do stromu, na místě zemřel

Poslední zářijový víkend se nese ve znamení vážných nehod. Tragicky skončila jízda řidiče na Tachovsku, který nezvládl řízení a naboural do stromu. Při nárazu utrpěl muž těžká zranění a přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt.

Mladý motorkář utrpěl velmi těžká zranění při střetu s jelenem, zvíře silný náraz nepřežilo

Velmi těžké zranění utrpěl čtyřiadvacetiletý jezdec na motocyklu, kterému do cesty nečekaně vběhl jelen. Zvíře střet nepřežilo. U havárie na severním Plzeňsku zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby.

Řidič Audi A6 při střetu zmasakroval motorkáře a od nehody ujel, vše zachytila kamera

Bezpečnostní kamera zachytila drsnou nehodu, kdy řidič vozu značky Audi A6 kombi narazil při odbočování vlevo do protijedoucího motorkáře. Ten při pádu utrpěl velmi vážné zranění. Řidič Audi pak z místa nehody ujel. Ve středu policie zveřejnila...

Motorkář zahynul po střetu s dodávkou, její řidič v protisměru mu při odbočování vlevo nedal přednost

Jezdec na motocyklu nepřežil v pondělí v podvečer na Klatovsku střet s dodávkou. Motorkář zaplatil svým životem za fatální nepozornost řidiče automobilu jedoucího v protisměru, který mu nedal předost při odbočování. Náraz byl silný, že dodávku...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "motocykl"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "motocykl"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.