sobota 8. srpna 2020 Soběslav

Seniorka s autem sestřelila motorkáře, oba do nemocnice transportoval záchranářský vrtulník

Na nepozornost čtyřiasedmdesátileté řidičky osobního automobilu dnes odpoledne krutě doplatil dvaačtyřicetiletý motorkář. Žena za volantem nedala jezdci na motorce přednost při odbočování a srazila se s ním. Oba se při střetu vážně zranili.

Nehoda se stala na silnici u Kralovic na severním Plzeňsku. „Muž utrpěl středně těžké zranění, byl při vědomí, když jsme ho transportovali do plzeňské fakultní nemocnice vrtulníkem letecké záchranné služby. Spolu s ním jsme transportovali i řidičku ženu, také byla při vědomí a rovněž i ona má středně těžké poranění,“ informovala mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

„Motoristka jela s vozidlem značky Fiat ve směru od Plzně, před Kralovicemi chtěla odbočit vlevo, kde nedala přednost protijedoucímu motorkáři. Alkohol u ženy vyloučila dechová zkouška. U motorkáře byl nařízen odběr krve, jelikož dechová zkouška nebyla vzhledem ke zranění možno provést. V současné době je doprava v místě dopravní nehody řízena kyvadlově, což bude trvat ještě asi dvě hodiny,“ informovala mluvčí policie Ivana Jelínková.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky nehoda motorky, nehoda se zraněním, letecká záchranná služba, nehoda automobilu, senior za volantem

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.