neděle 18. dubna 2021 Valérie

Vyhledávání

Nalezené články: "marihuana"

Policisté z TOXI týmu odhalili pěstírnu konopí a zatkli jejího majitele

TOXI tým plzeňských policistů odhalil v nejmenované malé obci u Plzně pěstírnu konopí. Jedenačtyřicetiletý muž tam pěstoval marihuanu ve speciálně upraveném stanu v garáži. Rostliny dosahovaly výšky až jednoho metru.

Motorista nezvládl výjezd od čerpací stanice, podstatnou roli sehrála v nehodě marihuana

Skutečně velkolepý odjezd od čerpací stanice se vydařil šestadvacetiletému řidiči ve Kdyni na Domažlicku. S vozidlem značky Volkswagen Golf skončil potupně v příkopu. Svoji roli v této havárii sehrály drogy.

Zvrácená strana internetu: Co lze a nelze koupit na Dark Webu?

Pseudonymní peníze vyloženě vybízí k tomu, aby se za ně nakupovaly ilegální věci. A také se to pochopitelně děje. Naštěstí je řada z příběhů z Dark Webu pouze mýtus. A hlavně není chybou bitcoinu, že si za něj někdo koupí něco nelegálního. Ale je to...

Pěstitel konopí má předčasně sklizeno, navštívil jej TOXI tým a policejní zásahovka

Téměř stovka rostlin konopí, z nichž některé už dosahovaly dvoumetrové výšky. Takový pohled se naskytl policistům, když podnikli domovní prohlídku rodinného domu na jižním Plzeňsku. Zde měl čtyřicetiletý muž pěstovat rostliny v garáži , přístavku a...

Sklidit už nedokázal, policisté zabavili muži téměř tři stovky rostlin konopí

Vedle rodinného domu na Klatovsku dokázal jednačtyřicetiletý muž během pár měsíců vypěstovat 299 rostlin konopí. Část byla pro jeho vlastní potřebu, zbytek chtěl distribuovat dál. V poslední době se jedná o třetí odhalenou pěstírnu na území kraje.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "marihuana"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "marihuana"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.