pondělí 17. května 2021 Aneta

Velká ztráta pro Plzeň, domů do Budějovic se vrací kapitán indiánů Milan Gulaš

Hotovo, potvrzeno. Do českobudějovického Motoru míří největší hvězda tuzemské nejvyšší hokejové ligy. Milan Gulaš, dlouholetá ofenzivní zbraň plzeňské Škodovky a pravidelný lídr bodování extraligy, přemění k 1. květnu dlouhodobé veřejné tajemství v reálnou věc. Serveru isport.cz to potvrdilo vedení indiánů.

Jihočeši svou dlouhodobě plánovanou přestupovou bombu oznámí nejspíše podle informací isport.cz až k prvnímu květnu, v hokejových kuloárech však informace o přestupu Milana Gulaše do Motoru putuje už delší dobu.

A jelikož jsou smlouvy v tuzemské extralize povětšinou ukončeny po 30. dubnu, vedení českobudějovického celku s oznámením příchodu velké hvězdy vyčkává. Už několik týdnů je však téměř jasné, že se Milan Gulaš stanou novou ofenzivní zbraní jihočeského Motoru.

Informaci, že českobudějovický rodák opouští západočeský klub, v úterý potvrdil serveru isport.cz sportovní manažer HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák. Ostatně odchod z klubu, v němž český reprezentant působil od roku 2012, potvrdil sám Gulaš na svém instagramovém účtu. „Všem děkuji. Především Vám fanouškům za skvělé hokejové i nehokejové chvíle, zážitky, emoce, vzpomínky,“ napsal na svůj profil a pokračoval: „Byly to úžasné roky, na které budu vzpomínat vždy s úsměvem. Děkuju.“

Českobudějovický celek na spekulace ohledně Gulašova příchodu do Budvar arény komentovat nechtěl. „Klub do 1. května, kdy vcházejí v platnost smlouvy na příští sezonu, nic komentovat nebude,“ sdělil Budějcké Drbně tiskový mluvčí Motoru Tomáš Kučera.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Roman Turovský

Štítky Milan Gulaš, Motor, Plzeň, hokej, přestup

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.