sobota 5. prosince 2020 Jitka

Plzeň v den státního svátku vylosovala výherce soutěže na podporu místních subjektů zasažených koronakrizí

Výherce soutěže #spoluproplzen na podporu místních subjektů vylosoval v den státního svátku primátor města Plzně Martin Baxa a Vincent Bodrov za iniciativu Musíme si pomáhat. Soutěž se konala v termínu od 1. září do 27. října 2020 a byla součástí kampaně, s jejíž pomocí chtěly město a iniciativa podpořit plzeňské subjekty zasažené jarní koronavirovou krizí.

„Kampaň se zaměřovala na Plzeňany i návštěvníky západočeské metropole. V rámci soutěže mohli lidé během září a října sbírat razítka na hrací kartu, a to za útratu vyšší než 100 korun. Razítka získali v zapojených plzeňských restauracích, kavárnách, bistrech nebo kulturních a turistických institucích, subjektů bylo přes 120. Kartu s razítky poté vhodili do speciální schránky na náměstí Republiky,“ informovala mluvčí magistrátu Eva Barborková.  

Smyslem soutěžního projektu #spoluproplzen byla podpora plzeňských subjektů, do jejichž činnosti zásadně zasáhla jarní opatření při pandemii virové choroby covid-19, kdy až desetina podniků z celé republiky zůstala po karanténě uzavřena. 

Hlavní cenu, kterou byla e-koloběžka, získal držitel karty s číselným kódem 2491. Vylosováni byli i držitelé dalších 28 + 10 cen (symbolický odkaz k datu 28. 10., tedy k připomínce vzniku samostatného Československa). Čísla výherních karet jsou zveřejněna na www.plzen.eu, Facebooku města Plzně, na www.musimesipomahatvplzni.cz

Aktivita tímto nekončí. Město i iniciativa vyzývají veřejnost, aby pokračovala v podpoře místních podniků a restaurací. Připravuje se také vyhlášení dalšího kola soutěže, k němuž by mělo dojít ještě před Vánocemi.  

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Plzen.eu

Štítky spoluproplzen, Musíme si pomáhat, schránka, hrací karta, losování, výherce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.