pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Lidé našli v lese bez známek života ženu z Plzeňska, která v pondělí odešla z místa bydliště

, aktualizováno 25. listopadu 2021, 20:07

Policisté ukončili pátrání po třiašedesátileté ženě ze severního Plzeňska, která v pondělí večer odešla z místa svého bydliště. Náhodní svědci dnes našli pohřešovanou ženu bez známek života v lese na Plzeňsku. Přivolaný koroner už jen mohl konstatovat smrt. Policie předběžně vyloučila cizí zavinění. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená pitva. Žena se pohybovala venku v lese, kdy teploty klesaly až k minus šesti stupňům Celsia.  

Původní znění zprávy: „Žena v noci odešla neznámo kam, nevrátila se a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon zanechala doma. Pohřešovaná se s ničím neléčí, ale pohybuje se pomalou chůzí,“ uvedla mluvčí policie Eva Červenková.

Hledaná žena má plnoštíhlou postavu vysokou 160 – 165 centimetrů, má hnědé oči, krátce střižené lehce prošedivělé vlasy obarvené na černo. Na sobě by měla mít tmavě šedou zimní bundu a šedé kalhoty. Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na linku tísňového volání 158.

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pátrání, pohřešovaná žena, celostátní pátrání, severní Plzeňsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.