středa 1. prosince 2021 Iva

Řidič vyletěl s autem ze silnice a narazil do stromu, na místě zemřel

Poslední zářijový víkend se nese ve znamení vážných nehod. Tragicky skončila jízda řidiče na Tachovsku, který nezvládl řízení a naboural do stromu. Při nárazu utrpěl muž těžká zranění a přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt.

Sobota ve znamení nehod, svou roli sehrál alkohol i hazardní jízda motorkářů

Velmi náročnou službu mají za sebou záchranáři z Plzeňského kraje. Během sobotního dne zasahovali u několika vážných dopravních nehod. V nemocnici skončila žena i malé dítě. Stejně tak tři motorkáři nebo řidič, který narazil do stromu a nadýchal...

K tragické nehodě došlo dnes před obcí Dlouhý Újezd na Tachovsku. „Muž, ročník 1958, s vozidlem tovární značky Citroën Xsara vyjel z dosud nezjištěných příčin mimo komunikaci a narazil do stromu. Muž bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem. Veškerými okolnostmi a přesnou příčinou dopravní nehody se zabývají tachovští policisté,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková.

Během dnešního dne vyjížděly všechny záchranné složky také k nehodě motorkáře u Kařezu na Rokycansku. Muž kolem čtyřicítky se srazil s osobním vozem „Záchranáři z místa transportovali motorkáře se středně těžkými zraněními na urgentní příjem FN Plzeň,“ doplnila mluvčí krajské záchranky Mária Svobodová. Žena jedoucí v osobáku neutrpěla žádné fyzické zranění, byla ale v šoku a taktéž putovala do nemocnice.

„Muž jel s motocyklem tovární značky Aprilia z Mýta na obec Kařez. V pravotočivé zatáčce dle všeho nepřizpůsobil rychlost motocyklu svým schopnostem a vlastnostem motocyklu, přejel do protisměru, kde se bočně střetl s projíždějícím vozidlem Ford Fusion, které po nárazu skončilo v příkopu," upřesnili policisté. 

Hodnocení článku je 70 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Richard Beneš

Štítky nehoda, doprava, Tachovsko, smrt, náraz do stromu

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.