pátek 10. dubna 2020 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "smrt"

Srnce uvěznila síť na fotbalovém hřišti, na svobodu mu pomohli hasiči

Netradiční záchrannou akci zažili hasiči ze stanice ve Staňkově na Domažlicku. Vyjížděli k případu mladého srnce, který se zamotal hlavou do záchytné sítě na fotbalovém hřišti. Bez pomoci lidí by se zvíře nedokázalo z této pasti vyprostit.  

Tragédie v lese, muže tam při práci usmrtil padající strom

Smrtelným zraněním skončila v sobotu dopoledne těžba dřeva v lese nedaleko od obce Tužice na Klatovsku. Na místě tam při práci zahynul sedmašedesátiletý muž. O neštěstí informovala mluvčí policie Veronika Hokrová.   

Vrchní soud potvrdil za brutální ubodání krásné studentky 18 let vězení pro jejího vraha

Osmnáctiletý trest vězení potvrdil pražský vrchní soud pro Daniela Miarka (19) za předloňskou brutální a chladnokrevnou vraždu své bývalé spolužačky. Ubodal ji v den jejich osmnáctých narozenin, protože neopětovala jeho city. Soud Miarkovi zamítl...

Seniorka přecházela ulici mimo přechod a stálo ji to život

Střet s osobním automobilem nepřežila osmasedmdesátiletá chodkyně v Plané na Tachovsku. Tragická nehoda se stala v pondělí ráno po půl osmé v ulici Dukelských hrdinů. Ženu tam srazil vůz značky Opel, který řídil jedenačtyřicetiletý motorista.

Srážku s vlakem nepřežil na železničním přejezdu šedesátiletý chodec

Srážku s vlakem nepřežil ve středu odpoledne šedesátiletý muž v Klatovech. Tragédie se stala nedaleko od centra města ve Voříškově ulici na železničním přejezdu. Informovala o tom mluvčí policie Pavla Burešová.  

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "smrt"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "smrt"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.