úterý 27. října 2020 Šarlota / Zoe

Vyhledávání

Nalezené články: "smrt"

Vlak usmrtil tento týden na území Plzeňského kraje už třetího muže

Smutná série úmrtí osob sražených vlakem v tomto týdnu na území Plzeňského kraje má další pokračování. Vlak srazil dnes před polednem ve Staňkově na Domažlicku muže, který se tam pohyboval v kolejišti. Strojvedoucí už nedokázal srážce zabránit.   

Při tragické srážce dvou motocyklů zahynuli dva muži, jeden z nich po nehodě ohořel

Při srážce dvou motocyklů zahynuli v neděli odpoledne dva motorkáři. Tragická nehoda se stala na silnici II/191 mezi obcemi Petrovice a Petrovičky na Klatovsku. Jeden z mužů při nehodě doslova uhořel. Na místě zasahovali jak pozemní záchranáři, tak...

Strojvedoucí zastavil vlak těsně před mrtvým mužem v kolejišti, srazila ho zřejmě jiná souprava

Osobu ležící v kolejišti zpozoroval dnes ráno strojvedoucí vlakové soupravy v prostoru vlakového nádraží v Dobřanech na trati ve směru od Klatov na Plzeň. Na situaci reagoval strojvedoucí okamžitým bržděním.

Poslední čtyři opravny bot v Plzni budou mít po krizi existenční problémy

Posledním čtyřem tradičním kamenným opravnám obuvi ve 170tisícové Plzni přibyly po uzavření existenční problémy. Přísná protiepidemická opatření dále prohloubí jarní ztráty. Koncem roku skončí majitel jedné z nich, Miroslav Vrba, který pracuje v...

Rychlík usmrtil neznámého muže, záchranáři na místě ošetřili otřeseného svědka tragédie

Neznámého muže usmrtil vlak na železničním přechodu v Plzni – Koterově. Tragédie se stala ve středu odpoledne. Strojvedoucí vlakové soupravy jedoucí ve směru od Českých Budějovic do Plzně neměl šanci neštěstí zabránit.  

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "smrt"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "smrt"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.