pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Motorkářka se vážně zranila po střetu se srncem, motorku vůbec neměla řídit

Vážným zraněním skončil pro šestatřicetiletou motoristku střet se srncem. Nehoda se stala na silnici II/605 mezi Benešovicemi a Stříbrem na Tachovsku. Vedle zranění bude mít nehoda pro řidičku motocyklu značky Kawasaki ještě nepříjemnou policejní dohru.

„Během jízdy ženě do cesty vběhl srnec, přičemž motocyklistka na uvedenou situaci již nestihla zareagovat a přední částí motocyklu do zvěře narazila. Srnec zůstal ležet mrtvý na místě, žena po střetu spadla na zem a poranila se. Z místa ji transportoval do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby,“ uvedla k nehodě mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Dechová zkouška na alkohol u řidičky měla negativní výsledek. Provedenou lustrací ale policisté zjistili, že dotyčná není držitelkou žádného řidičského oprávnění. Na motocyklu byla navíc připevněná registrační značka patřící jiné motorce. Motocykl Kawasaki byl registrovaný na osobu, která již nežije. Policisté motorku na místě zajistili. Vyšetřování případu je teď na začátku. A zraněná žena bude mít co vysvětlovat. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda motorky, střet se zvěří, nehoda se zraněním, letecká záchranná služba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.