neděle 28. února 2021 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "pátrání"

Torzo lidského těla nalezeného u Plzně dostalo tvář, policie pátrá po totožnosti tohoto muže

Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže, jehož tělesné pozůstatky byly nalezeny už loni v květnu v lese poblíž Valchy u Plzně. Podle nalezené lebky se podařilo vytvořit identikit zemřelého. Nepozná někdo tohoto muže?  

Velké pátrání po rozměrné kořisti, zloděj ukradl stavební buňku

Z oploceného pozemku na staveništi v Plzni ukradl neznámý pachatel modrou stavební buňku. Tu naložil na nákladní vůz a z areálu odjel. Policistům se i díky zveřejněnému pátrání podařilo rozměrný lup najít, případem se nadále zabývají.

Zloděj se zaměřil na historické motorky, ukradl rovnou dvě

Dva historické motocykly značky Jawa ukradl zatím neznámý zloděj z garáže u chaty v Losiné. Šlo o typ Robot 90 červené barvy s řazením situovaným na palivové nádrži, a typ Pionýr modré barvy. Obě motorky by měly být provozuschopné. Po lupiči policie...

Němečtí policisté žádají Česko o pomoc, pohřešují občana SRN s vášní pro cyklistiku

Německá policie ze Schwandorfu požádala své české kolegy o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži. Nelze vyloučit, že se muž, který výhradně používá jen své kolo, pohybuje na území České republiky.  

Lidé z celého Česka posílají do Plzně peníze na pátrání po traviči čtyř orlů mořských

Otřesný případ čtyř otrávených orlů mořských, nalezených o víkendu poblíž Velkého Boru na Klatovsku, doslova zvedl ze židle půl republiky. Pracovníkům plzeňské záchranné stanice živočichů od neděle volají a píší stovky lidí z celé země a posílají na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pátrání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pátrání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.