Čt 27. 8. 2026Otakar

pytle s odpadky

Jen to vracím tam, kde jsem to včera našel, obhajoval muž, proč vyhazuje na ulici haldu odpadkůZprávy

Jen to vracím tam, kde jsem to včera našel, obhajoval muž, proč vyhazuje na ulici haldu odpadků

Podivně se hromadící nepořádek ve Skvrňanské ulici v Plzni zaujal hlídku městských strážníků. Na haldě odpadků byly různé pytle, krabice nebo dřevěná deska. Okolo se navíc pohyboval muž, který vypadal, že chce hromadu ještě trochu zvětšit. Nesl si křesílko i kyblík plný střepů. Na dotaz police reagoval tak, že to jen vrací tam, kde to našel.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Cesta na vrcholek ikonické šumavské hory je poseta stovkami papírových kapesníkůZprávy

Cesta na vrcholek ikonické šumavské hory je poseta stovkami papírových kapesníků

Cesta na vrcholek ikonické šumavské hory Luzný je doslova poseta odpadky, i když jde o území Národního parku Bavorský les. Během výstupu turisté odhazují zejména stovky papírových kapesníků. Nic podobného, co se nyní děje, nepamatují v národním parku posledních 35 let. Hora Luzný v těsné blízkosti hranice s Českem měří 1373 metrů a je oblíbeným místem českých turistů.

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?Doprava

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?

Kampaň Markéta se Zebrou míří na Českou televizi. Data za posledních šest let ukazují nepříjemnou pravdu: téměř polovina dětí zraněných v silničním provozu seděla v autě jako spolucestující. Přivézt dítě ke škole autem tedy zdaleka neznamená přivézt ho bezpečně.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook