St 26. 8. 2026Luděk

chyceni při činu

Strážníci chytili zloděje při činu, jeden z nich jim naservíroval kuriózní výmluvuZprávy

Strážníci chytili zloděje při činu, jeden z nich jim naservíroval kuriózní výmluvu

Velmi nešťastně si počínala dvojice mužů, která se v Plzni ve Skvrňanech rozhodla ukrást palivo z navrtané nádrže. I s kanystrem a dalším nářadím je načapali městští strážníci. Mužům nepomohlo ani to, že se nenápadně snažili svou zlodějskou výbavu ukrýt. A neuspěli ani s výmluvami o neexistujícím autobusovém nádraží.

Zloději ukradli elektrokola za 100 tisíc korun, užívali si jich pouhých pár minutZprávy

Zloději ukradli elektrokola za 100 tisíc korun, užívali si jich pouhých pár minut

Dvojice zlodějů si vyhlédla společné garáže jednoho bytového domu v Plzni, kde ukradli dvě elektrokola za celkem sto tisíc korun. Hned vedle se ovšem nacházela policejní služebna. Netrvalo dlouho a muže a ženu na cizích kolech kontrolovali policisté.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
FOTO: Sraz veteránů představil kuriozity, zahraniční legendy i českou eleganciZprávy

FOTO: Sraz veteránů představil kuriozity, zahraniční legendy i českou eleganci

Milovníci nablýskaných veteránů si v Domažlicích přišli na své. Na 52. ročník akce dorazilo 95 strojů. Mezi nimi byly motorky i auta vyrobená do roku 1960. Diváci se mohli pokochat unikátními kousky, jako jsou pradědeček populárních skútrů nebo automobil z roku 1910. Nechyběla ani česká předválečná elegance v podobě vozu Aero 30.

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?Doprava

Skoro polovina zraněných dětí v autě. Proč mama taxi není řešení a co funguje?

Kampaň Markéta se Zebrou míří na Českou televizi. Data za posledních šest let ukazují nepříjemnou pravdu: téměř polovina dětí zraněných v silničním provozu seděla v autě jako spolucestující. Přivézt dítě ke škole autem tedy zdaleka neznamená přivézt ho bezpečně.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook