Osm neoprávněných výběrů z cizí bezkontaktní platební karty uskutečnil zatím neznámý muž. Uvedený čin se stal v Domažlicích a pachatele při činu zachytila bezpečnostní kamera. Policie teď pátrá po jeho totožnosti a obrací se na veřejnost s žádostí o pomoc. Nepozná někdo muže na fotografiích?
Policisté z Domažlic vyšetřují případ neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. „Neznámý pachatel měl za pomoci bezkontaktní platební karty učinit osm neoprávněných výběrů v celkové výši přesahující částku přes tři tisíce korun. V rámci prověřování případu se podařilo zajistit kamerové záznamy, kdy na všech získaných videozáznamech byla zachycena osoba, která je důležitá pro trestní řízení,“ uvedla mluvčí policie Barbora Šmaterová.
Policie žádá o spolupráci všechny občany, kteří poznávají osobu zachycenou na přiložených fotografiích pořízených z kamerových záznamů, aby se přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám