středa 1. prosince 2021 Iva

Wolt rozšiřuje své služby, nově bude rozvážet i v Plzni 

PR článek

Na rozvážkovou službu společnosti Wolt už jsou lidé zvyklí v Praze, Brně, Ostravě i Olomouci. Nově ji mohou využívat také v Plzni, která se stala prvním letošním městem, kam tento finský technologický start-up v rámci Česka expanduje. I Plzeňanům nabídne Wolt doručení jídla do 30 minut jako v ostatních městech, a to jak z oblíbených místních podniků, tak fastfood řetězců.

„Plzeň dlouho patřila k destinacím, kam jsme plánovali expandovat, protože se v ní skrývá spousta gastronomických pokladů. Jsme tedy velmi rádi, že můžeme plzeňským podnikům nabídnout své služby a pomoct jim získat nové zákazníky,” řekl generální ředitel Woltu v České republice Jan Foret.

V nabídce Woltu se tak nově objeví plzeňské restaurace, bistra a kavárny, a bude si možné vybrat ze široké nabídky pochoutek – od fastfoodu přes obědové menu, luxusní delikatesy až po sladké tečky všeho druhu.

Plzeňané se dočkají rozvozu z proslulých podniků, jako je mimo jiné vyhlášená Comix Kitchen, Štipec Bistro, oblíbená burgrárna Buffalo Burger, Puri-Puri, kde můžete ochutnávat tradiční gruzínské pokrmy, nebo třeba Dumbplings Factory nabízející prvotřídní knedlíky a skvělá piva z místního pivovaru.

Exkluzivně na Woltu zákazníci najdou podnik La Chica | Casa Mexicana, a těšit se mohou také na plzeňskou novinku v podobě Korjo-saram speciality. V nabídce řetězců KFC a Bageterie Boulevard si zase přijdou na své milovníci rychlého občerstvení.

Jídlo u dveří do třiceti minut

Wolt je technologický startup založený v roce 2014 ve Finsku. Nyní působí ve 23 zemích a má přes 2 tisíce zaměstnanců, 10 milionů registrovaných uživatelů, 30 tisíc partnerských restaurací a 6 tisíc partnerských kurýrů. Vedle jídla zároveň rozváží i potraviny a další maloobchodní zboží. 

Zákazníci si budou moct jídlo jak vyzvednout na místě, tak nechat doručit přímo domů nebo do práce. Do oblasti rozvozu spadá centrum, čtvrť Bory, Bolevec, Lobzy, Severní předměstí, Slovany a Roudná, a cena za doručení bude začínat na 29 Kč. Přitom stále platí garantovaná lhůta doručení objednávky do 30 minut od jejího zadání včetně času na samotnou přípravu jídla.

„Všechny objednávky lze zadávat přes naše internetové stránky nebo jednoduchou aplikaci, která vyhrála ocenění UX aplikace roku od Apple, a která v průběhu doručování například umožňuje sledování aktuální pozice kurýrů na mapě,” dodal Foret.

Kompostovatelné obaly a bezkontaktní předání

Partnerští kurýři a kurýrky budou jídlo po Plzni, stejně jako v jiných městech, doručovat v tepelně regulovaných boxech a co nejčastěji i v kompostovatelných obalech, a to na kolech, skútrech i v autech. Wolt přitom kompenzuje uhlíkovou stopu za všechny své objednávky, aniž by to zákazníka stálo cokoliv navíc.

Vzhledem k aktuální situaci také společnost zavedla možnost bezkontaktního předání objednávky. „Bezkontaktní doručení je nyní na Woltu přednastaveným způsobem doručení. Znamená to, že náš partnerský kurýr jídlo doručí před dveře nebo vchod, kdy aplikace zákazníka upozorní, že jídlo bylo doručeno. Snažíme se tak chránit kurýry i zákazníky,” vysvětlil Foret.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky wolt, plzeň, rozvoz, jídlo, aplikace

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.