úterý 11. srpna 2020 Zuzana

TIPY NA VÍKEND: Pohádky pro malé, koncerty pro velké a deskohraní pro všechny

Ještě nemáte plány na víkend? Třeba poradíme. I tento víkend si DEPO2015 připravilo program pro rodiny s dětmi. Ty mohou ostatně zavítat i do Papírny, kde se po dlouhé pauze opět uskuteční oblíbený Den deskových her. Novinky hlásí i festival Industry Open.

Lístky jsou stále na sobotní koncert skupiny MIG 21.  Chlapecká taneční, pěvecká i striptérská skupina ze Smíchova začne hrát v osm večer. Kvůli koncertu se celý areál DEPO2015 uzavře už v 16 hodin. Vstupenky je možné zakoupit na plzenskavstupenka.cz

Zcela zdarma je pak v DEPU akce pro děti s názvem „Dračí pohádky“. Jak takový drak vlastně vypadá? Jak se hýbe? Jak se tváří? Spolu s ním si to vyzkoušíte. A naučíte se i dračí písničku! To všechno slibují organizátoři. Představení začíná sobotu v 15 hodin. Hned po něm naváže workshop, na kterém si děti vyrobí vlastní loutku.

Po delší pauze se v neděli do Papírny v Plzni vrací „Den deskových her“. Připravena bude celá řada deskovek i karetních her. Své figurky návštěvníci rozestaví ve 13 hodin. Nutná je registrace předem. Více informací naleznete ZDE

Rádi tančíte nebo se naopak chcete naučit nové kroky? Tak to zavítejte v neděli na Plovárnu v Hradišti. Své páté narozeniny zde oslaví taneční škola DanceFlow. Odpoledne plné zábavy, tance a soutěží začíná v 16 hodin.

Pokud dáváte přednost návštěvám památek, můžete zavítat na zámek Kozel. Ten až do konce srpna pořádá výstavu oblíbeného kreslíře a humoristy Jiřího Wintera Neprakty, doplněnou o exponáty z jeho vlastní antropologické sbírky. 

Po celý víkend se také můžete vydat po stopách železa historickým autobusem, a to v rámci festivalu Industry Open. Tato trasa je pro letošní rok novinkou. Návštěvníci se vydají objevovat pozůstatky po těžbě železných rud v Klabavském revíru. Výlet potrvá asi šest hodin. Podrobnosti a vstupenky naleznete ZDE.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky tipy, Plzeň, akce, kina, koncert, depo2015, tanec, divadlo, výstava, Kozel

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.