středa 28. září 2022 Václav

Senior s vozem značky Audi smetl na dálničním přivaděči při odbočování protijedoucího motorkáře

Střet motorky s osobním automobilem ochromil v neděli odpoledne provoz na dálničním nájezdu na D5 směr Praha, exit 89 Sulkov. Řidič motocykl utrpěl při nehodě zranění. V současné době je místo nehody (nájezd) uzavřeno a tato situace potrvá ještě přibližně hodinu.

„Podle prvotních informací měl dvaaosmdesátiletý řidič vozu značky Audi odbočovat ze silnice I/26 vlevo k nájezdu na D5. Při odbočovacím manévru došlo ke střetu s protijedoucím motocyklem značky Kawasaki. Jedenapadesátiletý motorkář jel po hlavní komunikaci. Při nehodě došlo ke zranění řidiče motocyklu a z místa ho transportovali záchranáři do nemocnice,“ uvedla mluvčí policie Veronika Hokrová. Alkohol byl u obou řidičů na místě vyloučen provedenými dechovými zkouškami.

„Žádáme řidiče, aby místem projížděli s největší opatrnosti a respektovali pokyny policistů,“ dodala policejní mluvčí. „Motorkář utrpěl lehčí zranění při vědomí ho záchranáři transportovali na akutní příjem do plzeňské fakultní nemocnice na Lochotíně," doplnila mluvčí záchranné služby Mária Svobodová

Hodnocení článku je 72 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Hasiči Železná Ruda

Štítky nehoda, střet osobáku s motorkou, zraněný motorkář, dálniční přivaděč

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.