sobota 16. října 2021 Havel

Vyhledávání

Nalezené články: "zraněný motorkář"

Motorkář s Harleyem se při předjíždění střetl s protijedoucím osobákem

Ke srážce motorky značky Harley Davidson s osobním automobilem vyjížděli záchranáři na „Karlovarskou“ silnici na severním Plzeňsku. Nehoda se stala před odbočkou na Všeruby, když motorkář předjížděl dvě další vozidla. Utrpěl při střetu vážné zranění.

Řidič Audi A6 při střetu zmasakroval motorkáře a od nehody ujel, vše zachytila kamera

Bezpečnostní kamera zachytila drsnou nehodu, kdy řidič vozu značky Audi A6 kombi narazil při odbočování vlevo do protijedoucího motorkáře. Ten při pádu utrpěl velmi vážné zranění. Řidič Audi pak z místa nehody ujel. Ve středu policie zveřejnila...

Při ranních nehodách v mlze se těžce zranil motorkář i řidič osobáku, vrtulník letecké záchranky ale nemohl do akce

Velmi těžké zranění utrpěl dnes ráno motorkář, který havaroval u obce Svržno na Domažlicku. Nezvládl řízení a narazil do oplocení a betonového sloupku. V důsledku silné mlhy nemohl dnes odstartovat do akce vrtulník letecké záchranné služby. Pozemní...

Motorkář při předjíždění skončil pod koly protijedoucího osobáku

Přímo pod koly protijedoucího osobního automobilu skončil dnes svoji jízdu devětašedesátiletý řidič motocyklu. Nehoda se stala při předjíždění na silnici III/18054 nedaleko od obce Písek na severním Plzeňsku. Při nehodě se zranili dva lidé.

Záchranáři zasahovali u dvou nehod motocyklů v Plzeňském kraji

K havárii dvou jezdců na motocyklech vyjížděli záchranáři na různých místech v Plzeňském kraji. Zatímco jeden z nich utrpěl těžké zranění, druhý vyvázl z kolize s lehčím poraněním.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zraněný motorkář"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zraněný motorkář"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.