úterý 20. dubna 2021 Marcela

Další tragédie na kolejích, vlak ráno srazil a usmrtil ženu v Plzni - Křimicích

Záchranáři zasahovali dnes časně ráno poblíž vlakového nádraží Plzeň Křimice. Vlak tam srazil v kolejišti šestapadesátiletou ženu. Ta následky zranění na místě zemřela. Za necelých 14 dní je to už pátá oběť, která zemřela v Plzeňském kraji po střetu s vlakem.

„Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem, lékař ZZS konstatoval smrt a na místo povolal koronera,“ informoval Vítězslav Sladký ze záchranné služby.

„Nehoda se stala dnes krátce před půl pátou ráno v těsné blízkosti vlakového nádraží Plzeň Křimice ve směru na Plzeň. Kriminalisté MŘ Plzeň prověřují okolnosti střetu osobního vlaku s šestapadesátiletou ženou v kolejišti. Vlaky projíždí místem události po druhé koleji,“ uvedla Michaela Raindlová.

V minulých deseti dnech usmrtily vlaky v Plzeňském kraji již pět osob. V předchozích čtyřech případech se vždy jednalo o muže, dnes se stala poprvé v této smutné sérii nehod obětí také žena. Dvakrát zahynuli muži v těsné blízkosti nádraží v Dobřanech na jižním Plzeňsku. Dalšího muže srazil vlak ve Staňkově na Domažlicku nedaleko od nechráněného přejezdu. Jeden muž pak zemřel na trati v Plzni – Koterově.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky smrt na kolejích, tragická nehoda, žena sražená vlakem, nehoda na železnici, Plzeňský

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.