pátek 26. února 2021 Dorota

Vyhledávání

Nalezené články: "smrt na kolejích"

Rychlík ráno u Plzně usmrtil ženu, strojvedoucí neměl šanci tragédii zabránit

Tragédie se stala dnes ráno na železniční trati Plzeň - Klatovy poblíž Valchy u Plzně. Vlak tam srazil a usmrtil ženu. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Žena stála v kolejišti a strojvedoucí rychlíku neměl žádnou šanci nehodě zabránit.

Další tragédie na kolejích, vlak ráno srazil a usmrtil ženu v Plzni - Křimicích

Záchranáři zasahovali dnes časně ráno poblíž vlakového nádraží Plzeň Křimice. Vlak tam srazil v kolejišti šestapadesátiletou ženu. Ta následky zranění na místě zemřela. Za necelých 14 dní je to už pátá oběť, která zemřela v Plzeňském kraji po střetu...

Série tragédií pokračuje, za jediný týden v Plzeňském kraji usmrtily vlaky už čtyři muže

Sedm dní a čtyři mrtví muži, které usmrtil vlak na území Plzeňského kraje. Do smutné statistiky za poslední týden přibyl ve středu další případ. Už podruhé se stala tragédie v těsné blízkosti nádraží v Dobřanech na jižním Plzeňsku. V kolejišti tam...

Vlak usmrtil tento týden na území Plzeňského kraje už třetího muže

Smutná série úmrtí osob sražených vlakem v tomto týdnu na území Plzeňského kraje má další pokračování. Vlak srazil dnes před polednem ve Staňkově na Domažlicku muže, který se tam pohyboval v kolejišti. Strojvedoucí už nedokázal srážce zabránit.   

Rychlík usmrtil neznámého muže, záchranáři na místě ošetřili otřeseného svědka tragédie

Neznámého muže usmrtil vlak na železničním přechodu v Plzni – Koterově. Tragédie se stala ve středu odpoledne. Strojvedoucí vlakové soupravy jedoucí ve směru od Českých Budějovic do Plzně neměl šanci neštěstí zabránit.  

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "smrt na kolejích"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "smrt na kolejích"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.