úterý 4. srpna 2020 Dominik

Vyhledávání

Nalezené články: "stavby"

První hejtman Plzeňského kraje je rád, že kraj se nezadlužuje

Historicky prvního hejtmana Plzeňského kraje Petra Zimmermanna (ODS), těší, že i jeho následovníci v čele hejtmanství pokračují v původní strategii a udržují nezadlužený kraj. V posledních letech si sice kraj vzal půjčku, ale výhradně na...

Přes most Ivana Magora Jirouse až do pondělí nepřejedete, Plzeň čekají i další uzavírky

Až do 3. srpna potrvá oprava povrchu vozovky mostu Ivana Magora Jirouse v plzeňské Koperníkově ulici. Opravy začínají dnes a vyžádají si dopravní omezení v okolí mostu. Ten bude po dobu opravy uzavřen pro veškerou dopravu.

Zmije přistála majitelce domu na Plzeňsku přímo před vstupní dveře a schovala se

Že nemohou z nebe padat jedovatí hadi? Že je to nesmysl? Naopak! Takový případ se s největší pravděpodobností stal ve Štáhlavech na jižním Plzeňsku. Na vlastní oči se o tom přesvědčila majitelka jednoho domu, která našla před dveřmi stočeného hada.

Na opravu historických památek v centru Plzně přispěje město majitelům dvěma miliony

Bezmála dva miliony korun poskytne město vlastníkům devíti nemovitých kulturních památek na opravy a údržbu. Jedná se o dotaci z Odboru památkové péče Magistrátu města Plzně. Dotaci už schválilo zastupitelstvo města.

Dvojice mladých čápů vybavených vysílačkou se přestala hlásit z jejich africké cesty

Fascinující putování trojice loni vylíhnutých mladých čápů vybavených speciálními satelitními vysílačkami pro určování polohy sledujeme společně s ornitology už jeden rok. Zatímco dva čápi z Plzeňského kraje se vypravili na dalekou cestu do Afriky,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "stavby"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "stavby"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.