pátek 5. června 2020 Dobroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "policie"

Plzeňští celníci v době koronaviru odhalili na hranicích nelegální tranzity s odpadem a s léky

Do hlídání česko-německých hranic se v době koronavirové pandemie aktivně zapojila v Plzeňském kraji Celní správa ČR. Plzeňští celníci na hranicích zjistili několik závažných případů porušení zákona. Zabránili nelegálnímu vývozu léků a dovozu...

Řidič (81) nákladního automobilu nedal přednost v jízdě a způsobil těžkou nehodu

Vrtulník letecké záchranné služby dnes před devátou hodinou ráno zasahoval na silnici II/230 u Kokořova na jižním Plzeňsku, kde se střetl osobní automobil s nákladním. Hasiči museli vyprostit jednu osobu, která utrpěla vážné zranění. Nehodu způsobil...

Neznámý pachatel otrávil chovateli dvě lamy, podal jim jed v potravě

Odporný čin spáchal zatím neznámý pachatel v obci u Petrovic na Sušicku. Místnímu chovateli tam otrávil dvě lamy. Policisté teď případ vyšetřují pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat.

Dům zachvátily plameny. Někdo schválně podpálil gauč

Několik jednotek hasičů bojovalo s požárem rodinného domu v Plzni. Podle vyšetřovatele se požár rozšířil od sedací soupravy. Tu někdo úmyslně podpálil. Uvnitř naštěstí nikdo nebyl.

Dálnici D5 ochromila kolize kamionu, řidič za jízdy zkolaboval a na místě zemřel

Složky IZS zasahovaly po sedmé hodině ráno na 111,5 kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu. Cizinec za volantem kamionu tam při jízdě zkolaboval a následně havaroval ve středových svodidlech. I přes okamžitě poskytnutou první pomoc řidič ještě na...

Pečivo se rozlétalo z havarované dodávky široko daleko, řidič vyvázl s lehkým zraněním

Pekařská dodávka s nákladem pečiva havarovala ve středu na silnici II/605 nedaleko od Milíkova na Tachovsku. Auto skončilo v příkopu, kam se vysypaly i všechny přepravky s pečivem.

Zraněná želva skončila v péči zvířecích záchranářů

Netradiční výjezd mají za sebou plzeňští strážníci. Obyvatelka domu v Bolevci totiž nalezla na vozovce zraněnou želvu. Tu nejspíš poranilo projíždějící auto.

Perné chvilky pro rodiče, dvouleté dítě zůstalo zůstalo zamčené v autě

Krušné chvilky zažívali rodiče dvouletého dítěte, které omylem zůstalo zamčené v autě. Strážníkům se podařilo dítě dostat ven a to pozoruhodným způsobem. Dítě bylo totiž velmi šikovné a podle instrukcí policistů se vlastně vyprostilo z pasti samo.

Malého cyklistu srazilo na přechodu auto

středa, 3. června 2020, 07:00Krimi

Malého cyklistu srazilo na přechodu auto

Řidič vozu při odbočování nejspíš přehlédl chlapce jedoucího na kole po přechodu. Na místo okamžitě vyjely všechny složky záchranného systému. Chlapec skončil v nemocnici se středně těžkým zraněním. .

Tyranům zvířat hrozí vyšší tresty, za provozování množíren až deset let vězení

Tresty za týrání zvířat a za provozování takzvaných množíren budou přísnější. Za týrání bude hrozit místo pěti až šest let vězení. Přibude nový trestný čin chov zvířat v nevhodných podmínkách ohrožujících jejich život, za ten mohou soudy uložit v...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.