sobota 16. října 2021 Havel

Vyhledávání

Nalezené články: "motorka"

Motorkář s Harleyem se při předjíždění střetl s protijedoucím osobákem

Ke srážce motorky značky Harley Davidson s osobním automobilem vyjížděli záchranáři na „Karlovarskou“ silnici na severním Plzeňsku. Nehoda se stala před odbočkou na Všeruby, když motorkář předjížděl dvě další vozidla. Utrpěl při střetu vážné zranění.

Řidič vyletěl s autem ze silnice a narazil do stromu, na místě zemřel

Poslední zářijový víkend se nese ve znamení vážných nehod. Tragicky skončila jízda řidiče na Tachovsku, který nezvládl řízení a naboural do stromu. Při nárazu utrpěl muž těžká zranění a přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt.

Sobota ve znamení nehod, svou roli sehrál alkohol i hazardní jízda motorkářů

Velmi náročnou službu mají za sebou záchranáři z Plzeňského kraje. Během sobotního dne zasahovali u několika vážných dopravních nehod. V nemocnici skončila žena i malé dítě. Stejně tak tři motorkáři nebo řidič, který narazil do stromu a nadýchal...

Mladý motorkář utrpěl velmi těžká zranění při střetu s jelenem, zvíře silný náraz nepřežilo

Velmi těžké zranění utrpěl čtyřiadvacetiletý jezdec na motocyklu, kterému do cesty nečekaně vběhl jelen. Zvíře střet nepřežilo. U havárie na severním Plzeňsku zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby.

Opilý cyklista je nebezpečným účastníkem silničního provozu

Policisté evidují za letošní rok 2 893 nehod s účastí cyklistů, z toho 2 004 zavinili sami cyklisté. Do konce srpna již vyhaslo 32 životů jezdců na kolech. Mnozí stále nedodržují zákonná pravidla. Jedním z nich je zákaz požití alkoholu před jízdou....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "motorka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "motorka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.