pondělí 29. listopadu 2021 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "krádež"

Cizinec našel na ulici pořádně naditou peněženku, poctivě ji odevzdal

Nepozorný muž odložil svou peněženku na střechu auta, do kterého pak nastoupil a odjel. Tím si zadělal na pořádné problémy. Nejen, že by přišel o více než 12 tisíc korun, které v portmonce měl, ale také o veškeré doklady a platební karty. Měl však...

Akční komedie s Reynoldsem baví, neprávem vězněný Mohamed však zaujme víc

Na Red Notice se všichni dlouho těšili, možná nakonec až moc. Oproti tomu na thriller s Jodie Fosterovou se netěšil nikdo a může tedy jen pozitivně překvapit. Podobně jako animovaná sci-fi nebo seriál o delikventech bojujících v Alpách.

Zloděj vybílil svatební salon, zmizely dámské i pánské šaty, šperky a peníze

Svatební salon v centru Plzně doslova vybílil neznámý zloděj. Bral vše, co mu přišlo pod ruku. Zmizely šperky, peníze, ale i celé kolekce vystavených svatebních šatů.

Věž kostela sv. Petra a Pavla opět zdobí několikatunová báň

Bezmála tři roky byl kostel v Dolní Lukavici bez střechy a své typické báně. Krásu ji znovu vdechli tesaři přímo před zraky místních obyvatel, novou konstrukci dávali totiž dohromady na trávníku před kostelem. Památka z druhé poloviny 13. století...

Střetů se zvěří v těchto dnech dramaticky přibývá. Opadáním listí přichází zvířata o přirozený úkryt

Stále častější jsou v těchto dnech nehody se zvěří. Policisté a myslivečtí hospodáři vyjíždějí týdně nejen v okolí Plzně, ale i v celém Plzeňském kraji k řadě havárií, při nichž automobily usmrtí větší zvířata.  

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "krádež"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "krádež"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.