čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

Vyhledávání

Nalezené články: "MHD"

Zfetovaná žena bez roušky plivala po cestujících v trolejbusu a napadla i strážníky

Hodně divokou jízdu zažili cestující jednoho plzeňského trolejbusu, ve kterém s nimi jela žena pod vlivem omamných látek, páchnoucí po toluenu. Navíc neměla roušku, lidem uvnitř vozu sprostě nadávala a dokonce po nich i plivala. Jeden z cestujících...

Mladá žena měla splín a špatnou psychickou náladu, pomalovala zastávku MHD

Svérázným způsobem vyzdobila různými obrázky a nápisy plzeňskou zastávku MHD Techmania osmnáctiletá mladá žena. Strážníkům městské policie, kteří na místo přijeli, uvedla jako důvod jejího jednání špatnou psychickou náladu.

Výhradně bezbariérové vozy MHD budou mít už brzy Plzeňské městské dopravní podniky

Pouze bezbariérové autobusy a trolejbusy mají ve svém vozovém parku už déle než rok Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP). Nově se k nim přidávají téměř všechny tramvaje. V současné době mají PMDP v pravidelném provozu 51 tramvajových souprav,...

Hasiči ráno zasahovali u dvou vážných nehod. V Plzni se srazil osobák s autobusem

Hned u dvou vážných nehod se zraněním zasahovali dnes brzy ráno hasiči nedaleko od Třemošné a v Plzni. Zatímco u Třemošné se střetly dva osobní automobily, tak v Plzni se jednalo o srážku osobáku s autobusem.

Předplatné v plzeňské MHD podraží jen o výši inflace, seniorům nad 70 let stačí k jízdě občanka

Předplatné v MHD podraží v Plzni od 1. ledna příštího roku jen o výši inflace, tedy o 2,8 procenta. Nově budou senioři od 70 let opět cestovat pouze na občanský průkaz, nemusí se již prokazovat Plzeňskou kartou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "MHD"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "MHD"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.