úterý 19. října 2021 Michaela

Vyhledávání

Nalezené články: "škola"

Ideálním místem pro firemní večírek je pivovar Plzeňský Prazdroj

Pokud hledáte netradiční místo pro váš vánoční večírek, tak je pro vás pivovar Plzeňský Prazdroj to pravé. Vaříme totiž nejen výborné pivo, ale pořádáme i jedinečné akce!

Šumavské areály očekávají hodně lyžařů, lidé se na sjezdovky po loňském půstu těší

Lyžařské areály v části Šumavy na území Plzeňského kraje budou před zimní sezonou podle svých provozovatelů plné novinek. Střediska, hotely a penziony očekávají proti běžným rokům vyšší počty turistů, pokud je vláda znovu nezavře nebo neomezí...

Rodiny v hmotné nouzi mohou dostat od města příspěvek na obědy

Některé rodiny se stále potýkají s následky koronavirové pandemie. Jedná se zejména o rodiče dětí, jenž pobírají dávky v hmotné nouzi. Podle plzeňských radních je v západočeské metropoli řada těch, kteří nemají možnost získat přípěvech na stravné....

Chlapec s kamarády našel pořádně naditou peněženku, poctivě ji odevzdal na policii

Slovo slušnost není cizí jedenáctiletému chlapci z Plzně, který při hraní venku s kamarády našel ztracenou peněženku. Ačkoli se v ní skrývalo přes deset tisíc korun, neváhal a odnesl ji opodál stojícím policistům.

Studenti Západočeské univerzity v Plzni sklízí sportovní úspěchy i díky programu UNIS

Olympijské hry, medaile z mistrovství republiky, úspěchy na mistrovství Evropy, to jsou mety, kterých v poslední sezoně dosáhla řada studentů Západočeské univerzity v Plzni. Svůj podíl na tom má i stipendijní program UNIS.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "škola"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "škola"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.