Počasí dnes15 °C, zítra19 °C
Sobota 18. května 2024  |  Svátek má Nataša

Indiáni zvítězili na ledě Litvínova 5:2 a postoupili do semifinále poháru

Do semifinále Poháru Generali České pojišťovny postoupili hokejisté Plzně po výhře v odvetném zápase na ledě Litvínova 5:2. Postup indiánům zajistila pondělní remíza v úvodním duelu.

Do utkání vlétli Západočeši razantně a první třetinu vyhráli 3:0 po brankách Filipa Suchého, Pavla Musila a Matyáše Kantnera.

Ve druhé třetině sice Litvínov dokázal snížit, ale po brance Pawla Zygmunda se v přesilovce hostů blýskl gólem David Stach. Ve 42. minutě opět snižoval navrátilec ze zámoří Jan Myšák, ale víc už domácí nedokázali předvést. Ve 45. minutě pak vítězství indiánů zpečetil poslední brankou Jan Eberle.

Foto HC Škoda Plzeň

Štítky HC Škoda Plzeň, Generali Česká pojišťovna Cup, zápas s Litvínovem, HC Verva Litvínov, Generali Česká pojišťovna, FC Viktoria Plzeň, semifinále, Jan Myšák, David Stach, Pavel Musil, Filip Suchý, Jan Eberle