pondělí 8. března 2021 Gabriela

Velké pátrání po rozměrné kořisti, zloděj ukradl stavební buňku

Z oploceného pozemku na staveništi v Plzni ukradl neznámý pachatel modrou stavební buňku. Tu naložil na nákladní vůz a z areálu odjel. Policistům se i díky zveřejněnému pátrání podařilo rozměrný lup najít, případem se nadále zabývají.

Už od 25. ledna policisté pátrají po drzém zloději, který se vloupal na staveniště v Plzni na Vinicích. Odsud si odvezl modrou stavební buňku. Policisté zveřejnili fotografii podezřelého vozu, na kterém si lup odvezl. Tím společnosti způsobil škodu v řádu několika desítek tisíc korun.

„Buňku se podařilo vypátrat a brzy bude vrácena zpět poškozené společnosti. Policisté se případem nadále zabývají a prověřují veškeré okolnosti,“ dodala policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Policisté se čas od času zabývají kuriózními krádežemi. Ke konci loňského roku někdo dokonce neváhal ukrást celý myslivecký posed. Stalo se tak v Nepomuku, kdy z posedu zbyly jen základy.

„Skoro čtyři metry vysoký posed si muž zpracoval a postavil sám. Jedinečný byl podle jeho slov díky speciálnímu okénku, kterým mohl na zvěř koukat i jeho psí přítel,“ uvedla tehdy k případu mluvčí policie Veronika Hokrová.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto PČR

Štítky krimi, Plzeň, policie, pátrání, krádež, stavba

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Josef Mašek

jedna z mála pozitivních zpráv...vůbec policii jejich práci nezávidím

pátek, 26. února 2021, 19:28

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.