pondělí 8. března 2021 Gabriela

Policisté vypátrali nebezpečného muže, který odešel z psychiatrické nemocnice

, aktualizováno 19. ledna 2021, 10:00

V policejní databázi pohřešovaných a hledaných osob už nefiguruje David Š., který minulý týden odešel z Psychiatrické nemocnice Dobřany, kde se dobrovolně léčil ze závislosti na návykové látky. Muže, kterého policie označila za nebezpečného, byl už vypátrán. Další podrobnosti k případu policie neuvedla.

Původní zpráva : Z Psychiatrické nemocnice Dobřany odešel ve čtvrtek třiadvacetiletý David Š. Policisté po muži vyhlásili pátrání. Pro své okolí může být nebezpečný. Hrozí zhoršení jeho psychického stavu, což může vyvolat agresivní chování.

V psychiatrické nemocnici Dobřany muž pobýval dobrovolně. „Ze zařízení odešel 14. ledna 2021 patnáct minut před osmnáctou hodinou. Pohřešovaný Šeffl v minulosti užíval návykové látky, tudíž hrozí, že na útěku je bude opět užívat. V důsledku užívání těchto látek, může dojít ke zhoršení psychického stavu a agresivnímu chování,“ upozorňuje mluvčí policie Ivana Jelínková.

Zdánlivé stáří pohřešovaného odpovídá věku 20 a 25 let, je štíhlé postavy, výška cca 175 cm, má modré oči, krátké hnědé vlasy, vousy, bradku, strniště. V levém uchu má náušnici. V době odchodu měl na sobě tmavou mikinu s kapucí, šusťákové tmavé kalhoty a černou kšiltovku.

Policie České republiky tímto žádá všechny občany, kteří by mohli k pohybu či pohybu pohřešovaného muže sdělit jakoukoli informaci, nechť ihned kontaktují Polici České republiky na bezplatné telefonní lince 158. Za spolupráci předem děkujeme.

Hodnocení článku je 96 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pátrání, pohřešovaný muž, pacient psychiatrické nemocnice, uprchlý pacient, nebezpečný, Plzeňský

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.