neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Mateřská škola v Mandlově ulici staví nový pavilon, rozšíří se tak její kapacita

Přístavbu nového pavilonu 55. mateřské základní školy v Mandlově ulici centrální plzeňský obvod. Vybudováním nového pavilonu a tím rozšířením kapacity této mateřinky se bude řešit dlouhodobý deficit míst ve spádových mateřských školách, tedy v rámci sídliště Bory a přilehlých částí Radobyčice a Valcha. 

Stavební firma musí dokončit práce na hrubé stavbě nejpozději do 31. 8. tak, aby mateřská škola mohla zahájit nový školní rok v plném rozsahu. Dokončovací práce tedy budou probíhat za provozu školky s termínem předání hotové stavby nového pavilonu do konce letošního roku. 

„Jsem velmi potěšen, že už se staví. Pevně věřím, že se nám společným úsilím podaří dodržet velmi napjaté termíny výstavby," informuje místostarosta obvodu Petr Baloun (ODS).

„Věřím nejen tomu, že stavební termíny budou dodrženy, ale i tomu, že tentokrát již bude přístavba kladně přijata a dětem se nejen ve třídách, ale i v tělocvičně bude líbit a každé ráno se do školky budou těšit,“ dodává David Procházka (ANO) starosta městského obvodu Plzeň 3.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto ÚMO Plzeň 3

Štítky přístavba, pavilon, mateřská škola, ÚMO Plzeň 3

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.