pátek 3. července 2020 Radomír

Bezplatnou koronavirovou právní poradnu zřídilo pro své občany a podnikatele město Přeštice

Zajímavou službu zřídilo pro své občany i podnikatele město Přeštice na jižním Plzeňsku. Ve spolupráci s advokátní kanceláří města Ungr, Knaizl & spol nabídlo možnost využít bezplatného právního poradenství při řešení problémů vyvolaných koronavirovou epidemií na území České republiky.

„Rozhodli jsme se vyjít vstříc občanům, kteří se potýkají s problémy vyvolanými pandemií koronaviru, ať už se týkají pracovní, občanské, rodinné, podnikatelské či obchodní povahy. Právní poradenství se uskuteční ve dnech 30. dubna a 7. května vždy mezi 9.00 a 12.40. Zájemci se mohou registrovat na telefonním čísle 379 304 444. Těmto zájemcům bude v rámci nabídnutých termínů přidělen konkrétní časový úsek 20 minut, ve kterém se právní porada uskuteční,“ říká starosta města Přeštice Karel Naxera (TOP 09).

Zájemce s sebou přinese veškeré potřebné podklady, které se jeho záležitosti mohou týkat, ať už se jedná například o smlouvy nebo rozhodnutí. Porada není určena k sepisování smluv, podání, žádostí a podobných úkonů. Poradenství bude probíhat za zvýšených hygienických podmínek odpovídajícím platným nařízením.

V Přešticích šla v době koronavirové epidemie příkladem i světově proslulá přeštická prasátka. Neznámý vtipálek nasadil speciální „maxi roušky“ dvojici prasátek kameninovéh sousoší, které stojí už od 60. let minulého století v Přešticích vedle kostela u výpadovky na Klatovy. Před nákazou je tak ochráněno zřejmě jediné tuzemské sousoší věnované prasatům. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Richard

Štítky koronavirus, právní poradna, Přeštice, pomoc občanům, podnikatelé, smlouvy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.