PMDP vyhlásily další podmíněnou amnestii pro černé pasažéry

Autoři | Foto PMDP

Už druhou podmíněnou amnestii pro černé pasažéry vyhlásily v letošním roce Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP). Cestující přistižení revizory bez platného jízdního dokladu mají šanci si místo pokuty zakoupit předplatné v délce alespoň tří měsíců.

Pracovníci přepravní kontroly rozdali v pondělí spolu s vypsanými pokutami 63 voucherů ve vizuálu kampaně „Nemám černý svědomí“. V případě, že se černý pasažér prokáže tímto poukazem a nabitým předplatným v minimálním rozsahu na 93 dnů v doplatkové pokladně přepravní kontroly, zaplatí pokutu pouze ve výši 40 Kč. Amnestii je možné využít stejně jako v minulosti do 15 kalendářních dnů po záchytu.

„Amnestie realizujeme pravidelně od roku 2013, a to proto, že věříme, že i černí pasažéři by měli dostat druhou šanci a stát se tak našimi dlouhodobými zákazníky,“ uvádí Roman Zarzycký (ANO), náměstek primátora a předseda představenstva PMDP. „Jsme velmi rádi, že se nám daří s některými z nich najít společnou cestu,“ dodal Zarzycký.  

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky PMDP, dopravní podnik, Roman Zarzycký, černí pasažéři, podmíněná amnestie, Plzeňské městské dopravní podniky, ANO 2011, amnestie

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.