čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Ranní nehoda osobáku u Svojkovic si vyžádala zásah vrtulníku letecké záchranky

, aktualizováno 20. listopadu 2020, 9:10

U ranní nehody osobního automobilu zasahovali dnes záchranáři včetně vrtulníku letecké záchranné služby na silnici mezi Svojkovicemi a Holoubkovem. Automobil skončil převrácený na střechu. Řidič byl silně opilý, měl v sobě 3,5 promile alkoholu.

„Letecká záchranná služba transportovala z místa nehody jedenatřicetiletého muže s lehkým zraněním a ve stavu silné opilosti na urgentní příjem do plzeňské fakultní nemocnice. Druhého jedenapadesátiletého muže odvezla záchranka pozemní cestou do Rokycanské nemocnice s lehkým zraněním,“ informovala Andrea Divišová ze záchranné služby.

"Z dosavadního vyšetřování nehody vyplývá, ze jedenatřicetiletý řidič, který jel ve směru od Holoubkova na Rokycany nezvládl řízení. S osobním automobilem Škoda Fabia, přejel do protisměru, kde sjel do příkopu. Tam vozidlo narazilo do stromu a převrátilo se na střechu. Dechová zkouška u řidiče byla pozitivní, téměř 3,5 promile alkoholu. Zraněn byl vedle řidiče i jeho spolujezdec. Doprava řízena kyvadlove ze strany hasičů," uvedla mluvčí policie Hana Kroftová.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky nehoda se zraněním, nehoda osobního automobilu, vrtulník letecké záchranné služby

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.