čtvrtek 29. července 2021 Marta

Muž onanoval před mladou dívkou na zastávce, pak nastoupil do autobusu a zmizel

, aktualizováno 21. července 2021, 10:24

Na tuto cestu na zastávku MHD mladé děvce jen tak nezapomene. Na zastávce Rolnické náměstí ve směru na Bory spatřila dívka muže, jenž tam bez ostychu masturboval. Poté nastoupil do autobusu a jeho stopa skončila na zastávce Vodárna. Policie zveřejnila fotografie muže důležitého pro pátrání, kterého se díky všímavým svědkům podařilo dohledat.

„Muže na fotografiích policisté ztotožnili. Děkujeme všem za spolupráci," sdělila stručně policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Původní článek

„Policisté obvodního oddělení Plzeň 4 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, kterého se měl dopustit dosud neustanovený pachatel tím, že dne 21. června 2021 okolo půl čtvrté odpoledne na zastávce MHD Rolnické náměstí ve směru městská část Bory masturboval před mladou dívkou. Posléze nastoupil do autobusu a vystoupil na zastávce Vodárna, odkud pokračoval neznámo kam,“ uvedla mluvčí.

V rámci vyšetřování získali policisté i fotografie a žádají všechny, kteří jsou schopni osobu identifikovat, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky pátrání, policie, Plzeň, Doubravka, onanista, obtěžování, výtržnictví

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.