Stavební dělník spadl do mělkého výkopu a zranil se o vlastní lopatu

Autoři | Foto Pixabay.com

K opravdu kurióznímu zásahu vyjížděli dnes záchranáři a hasiči do Lhoty u Plzně. Při práci se tam zranil stavební dělník. Spadl do výkopu a poranil se o lopatu!

„Nehoda se stala v ulici Ke Křížku. Podle informací z místa upadl dělník do výkopu hlubokého asi jeden metr, a přitom se zranil o lopatu. Hasiči pomohli záchranářům s transportem zraněného do sanitky,“ informoval mluvčí hasičů Petr Poncar. Dělník si násadu od lopatu vrazil pod žebra.

„Záchranáři po příjezdu na místo vytáhli muže z metroveho příkopu, zajistili pro transport. Jedenatřicetiletý muž utrpěl zhmoždění v oblasti hrudníku. Převezli jsme ho k dalšímu vyšetření do fakultní nemocnice v Plzni na Borech,“ informovala mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.  

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky pracovní úraz, výkop, lopata, stavební dělník, práce ve výkopu, nehoda, příkop, Plzeň, Lhota, Fakultní nemocnice Plzeň

Komentáře

Richard Schmidtmajer

Za mých mladých let bylo opírání se o lopatu samostatný učební obor. Někteří pracovníci to zvládali bravurně.

Středa, 28. dubna 2021, 07:52Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.