pátek 3. července 2020 Radomír

Hledáte inspiraci pro vaše výlety? Zajímavé tipy nově nabízí dopravní podniky

Na zajímavé výlety zvou prostřednictvím svých webových stránek Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) v nové sekci s názvem Výlety s PMDP. Zájemci tak mají možnost získat přehlednou inspiraci pro využití svého volného času v Plzni a okolí. Tipy na výlety navíc mohou doplňovat i sami cestující.

„Přinášíme tipy na výlety, na které není třeba cestovat daleko za hranice Plzně a kam lidé dojedou bez starostí některou z linek městské veřejné dopravy,“ říká Roman Zarzycký (ANO), náměstek primátora a předseda představenstva PMDP. „Seznam výletů plánujeme postupně doplňovat a uvítáme i nápady od samotných Plzeňanů. První tři autory, kteří se s námi podělí o svůj oblíbený výlet, který následně zveřejníme na našich webových stránkách, odměníme pěknými cenami.“

Výlety jsou rozděleny do několika sekcí, ve kterých si lidé vyberou výlet dle požadované vzdálenosti nebo typu výletu. Vydat se mohou například za výhledy, gastronomickými cíli nebo za poznáním.  Každý výlet obsahuje několik základních údajů, jako je výchozí a koncový bod, délka trasy nebo jestli je po cestě možnost občerstvení. Následuje popis výletu, fotografie a nechybí ani přehledná mapa, na které je celá trasa vyznačena.

Tipy na výlety mohou cestující posílat přes formulář, který je k dispozici hned pod přehledem všech výletů. Stačí vyplnit několik informací, popsat výlet, popřípadě nahrát fotografie a odeslat. Každý výlet se pak zkontroluje. Pokud bude splňovat potřebné parametry, nic nebrání jeho nahrání do příslušné sekce.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky výlety, PMDP, turistika, turistické cíle, příroda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.