Naprosto nepochopitelně si počínal muž, který na zastávce v Plzni bez ostychu rozdělal oheň. Když k němu dorazili strážníci, seděl na lavičce a suše jim pověděl, že pálí odpadky a že v cizině je to běžné.
Během své noční služby obdrželi strážníci hlášení, že na zastávce MHD na Borských polích rozdělává někdo oheň. „Já jsem to chtěl jenom zlikvidovat,“ tvrdil hlídce muž, zatímco seděl na lavičce a vedle něj šlehaly plameny.
„Vy jste někdy v životě viděl, že by někdo na zastávce ve městě pálil bordel?“ dotazoval se ho jeden z policistů. „Ve Valencii je to úplně normální,“ odvětil „pyroman“. Strážníci ho rychle přesvědčili, že v Česku máme na úklid jiné způsoby jako například odpadkové koše. „Navíc je podobné chování nepřípustné. Strážníci oheň uhasili a muž musel místo uklidit a zastávku opustit,“ uzavřela Městská police Plzeň na svých sociálních sítích, kde také video ze zásahu zveřejnila.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.