sobota 16. října 2021 Havel

Vyhledávání

Nalezené články: "předjíždění"

Pod kamionem se při předjíždění utrhla levá krajnice, skončil v příkopu s utrženou nádrží

Palivovou nádrž utrhl na svém kamionu značky DAF padesátiletý zahraniční řidič, který havaroval s vozidlem na silnici I/22 poblíž Hradešic na Klatovsku. Z poškozené nádrže vyteklo na pole 150 litrů nafty. Kamion převážel granulovaný plast. Vozidlo...

Motorkář s Harleyem se při předjíždění střetl s protijedoucím osobákem

Ke srážce motorky značky Harley Davidson s osobním automobilem vyjížděli záchranáři na „Karlovarskou“ silnici na severním Plzeňsku. Nehoda se stala před odbočkou na Všeruby, když motorkář předjížděl dvě další vozidla. Utrpěl při střetu vážné zranění.

Senior nezvládl řízení a skončil s autem na střeše, pro spolujezdkyni letěl vrtulník

Ze zatím neznámých důvodů vyjel řidič v obci Prašný Újezd na Rokycansku mimo silnici, narazil do betonového mostku a převrátil vůz na střechu. On i jeho spolujezdkyně skončili v nemocnici. Přes střechu letěl také v pondělí večer pětadvacetiletý...

Motorkář při předjíždění skončil pod koly protijedoucího osobáku

Přímo pod koly protijedoucího osobního automobilu skončil dnes svoji jízdu devětašedesátiletý řidič motocyklu. Nehoda se stala při předjíždění na silnici III/18054 nedaleko od obce Písek na severním Plzeňsku. Při nehodě se zranili dva lidé.

Motorkář se vážně zranil při střetu s autem. Předjížděl osobák, který náhle začal odbočovat vlevo

Těžké zranění utrpěl řidič na motocyklu, který se střetl s osobním automobilem. Nehoda se stala při předjíždění na silnici II/605 ve směru od Rokycan na Ejpovice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "předjíždění"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "předjíždění"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.