středa 5. srpna 2020 Kristián

Vyhledávání

Nalezené články: "omezení"

Fanoušci pozor! FC Viktoria Plzeň ve čtvrtek 6. srpna startuje prodej permanentek

Prodej permanentních vstupenek pro nadcházející ročník 2020/2021 odstartuje FC Viktoria Plzeň ve čtvrtek 6. srpna ve 13:00. Klub se intenzivně zabýval různými variantami a rozhodl se, že permanentní vstupenku si bude moci zakoupit každý ze...

Už za týden startuje Škodaland Race Junior, registrace je možná pouze online

Unikátní běh s řadou překážek, které slibují i vodní příkop, odstartuje už 9 srpna v areálu Škodaland. Tato akce se tu koná již potřetí. Letošní ročník má pár změn a to především, co se týče kapacity. I proto je přihláška na běh možná pouze online.

Přes most Ivana Magora Jirouse až do pondělí nepřejedete, Plzeň čekají i další uzavírky

Až do 3. srpna potrvá oprava povrchu vozovky mostu Ivana Magora Jirouse v plzeňské Koperníkově ulici. Opravy začínají dnes a vyžádají si dopravní omezení v okolí mostu. Ten bude po dobu opravy uzavřen pro veškerou dopravu.

Na případný příchod druhé vlny koronavirové epidemie je připravena Vodárna Plzeň

I na ten nejhorší možný scénář, který by mohl nastat, je připravena Vodárna Plzeň. Městská firma se předzásobila dostatkem ochranných pomůcek i dezinfekce pro případ, že by bylo třeba čelit dalšímu ataku koronavirového onemocnění COVID-19.

Kolik je mezi námi veganů? Každý desátý člověk v Česku nejí maso nebo ho omezuje

Deset procent obyvatel České republiky maso nejí vůbec nebo se mu snaží vyhýbat. Čtyři procenta lidí jsou vegetariáni, vegani nebo pescetariáni, zbylých šest procent tvoří flexitariáni. K takovýmto zjištěním dospěla agentura Ipsos, která se letos v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "omezení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "omezení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.