pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "honička"

Chtěl spáchat sebevraždu a ujížděl v Audi před policií. Havaroval a zničil prodejnu pěstitelských potřeb

Sebevraždě čtyřiatřicetiletého muže zabránila autohavárie, která se stala při honičce s policií v ulicích Domažlic. Pronásledovaný vůz značky Audi doslova vletěl do prodejny s pěstitelskými potřebami, proboural zeď a zdemoloval i vnitřní zařízení.

Osmdesátiletá babička se snažila uprchnout před strážníky jízdou v protisměru

Opravdu kuriózní automobilovou honičku mají za sebou plzeňští městští strážníci. Zprvu se zdálo, že pronásledují drzého výrostka. Jak se ale ukázalo, vůz řídila osmdesátiletá seniorka a ke svému počínání měla své důvody.

Zdrogovaný řidič s vozem Audi při divoké honičce s policií naboural jiný automobil

Neuplyne prakticky jediný týden, aniž by policisté v Plzeňském kraji nenaháněli po silnicích nějakého zdrogovaného řidiče. Zatím poslední taková honička s vozidlem značky Audi začala v Plzni v Masarykově ulici a pokračovala mimo město ve směru na...

Muž bez řidičáku ujížděl policistům, havaroval a dál pokračoval pěšky

Dramatickou honičku mají za sebou borští policisté. Šestatřicetiletý muž se snažil hlídce ujet. Jeho jízda byla velmi rychlá, agresivní a podle očekávání skončila havárií. To však muže nezastavilo a utíkal dál po svých.

Šílenou jízdu zdrogovaného řidiče vozu značky Audi na dálnici D5 ukončila policie speciálním manévrem

Dramatickou honičku s policií vyprovokoval řidič vozu značky Audi, který začal hlídce ujíždět ještě v ulicích Plzně. Pronásledovaný automobil pak zamířil na dálnici D5 a riskantní jízdou, při níž ohrožoval ostatní motoristy se snažil ujet směrem na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "honička"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "honička"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.