Čt 13. 8. 2026Alena

Slavia Karlovy Vary

foto: FCVP/Jan KubíčekFotbal

Viktoriáni v přípravě rozstříleli karlovarskou Slavii 9:0, trefil se i brazilský debutant Cadu

Druhé přípravné utkání a druhý úspěch. Po výhře 6:0 nad celkem z Klatov vyjeli tentokrát úřadující mistři do Touškova, kde vyzvali Slavii Karlovy Vary. Proti třetiligovému soupeři z lázeňského města si připsal premiéru v červenomodrém dresu Carlos Eduardo Lopes Cruz, známý jako Cadu a svým prvním gólem se podílel na výhře 9:0.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Zámek PalvínovZprávy

V šumavském zámku Palvínov má vzniknout 36 apartmánů. Místní obyvatelé jsou proti

Proti tomu, aby v šumavském zámku Palvínov vznikl apartmánový dům se 36 byty, bojuje město Hartmanice. Přestavba zámku se nezamlouvá ani deseti stálým obyvatelům Palvínova. Hartmanice se brání vyhlášením stavební uzávěry pro všech sedm historických objektů ve svém katastru. Zákaz prakticky všech stavebních činností s výjimkou udržovacích prací by měl trvat až do června 2029.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook