sobota 26. září 2020 Andrea

Kobra už se upsal Plzni, po příletu z USA ho čeká hned zítra první trénink s viktoriány

Bezprostředně po příletu z USA dorazil dnes do Plzně Zdeněk Ondrášek a v Doosan Areně podepsal tříletý kontrakt s Viktorií. Na červenomodrém dresu bude nosit číslo 13.

Krátce po poledni vstoupil Zdeněk Ondrášek na trávník Doosan Areny, následně absolvoval lékařskou prohlídku a poprvé na sebe oblékl červenomodrý dres Viktorie. „Jsem rád, že se vše podařilo dotáhnout a můžu být tady. Stadion je krásný, zažil jsem ho tady na podzim s reprezentací a už se samozřejmě těším, až poprvé vyběhnu na hřiště v dresu Viktorky,“ řekl „Kobra“, jak se mu přezdívá, krátce po podpisu smlouvy tříleté smlouvy.

„Zdeněk Ondrášek je nesmírně kvalitní hráč, který se dokázal prosadit v zahraničí. V Norsku, Polsku i naposledy v USA jednoznačně potvrdil roli kanonýra a je i členem národního týmu. Jeho příchodem rozšiřujeme naše možnosti v ofenzivě, jde o typologicky vhodného hráče a věřím, že se dokáže rychle adaptovat a bude velkým přínosem,“ řekl generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Jednání o jeho příchodu byla poměrně složitá, nicméně jsem rád, že se vše podařilo uzavřít a můžeme Zdeňka představit jako hráče FC Viktoria Plzeň. Přeji mu, aby se mu u nás dařilo,“ dodal Adolf Šádek.

„Jednání byla náročná, chceme poděkovat panu Šádkovi a celé Viktorce za profesionalitu a trpělivost, díky které se vše dotáhlo do úspěšného konce. Věříme, že ze Zdeňkova angažmá ve Viktorce bude těžit i česká reprezentace,“ doplnil hráčův zástupce Pavel Zíka.

Zdeněk Ondrášek se ve středu poprvé setká se svými novými spoluhráči a bude se hlásit trenérovi Adrianu Guľovi na dopoledním tréninku. „Sice je zde trochu časový posun, ale to bude v pohodě. Nevidím v tom problém, budu připravený,“ hlásí jednatřicetiletý fotbalista, který by měl být k dispozici již pro sobotní duel na hřišti Bohemians 1905.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Martin Skála

Štítky FC Viktoria Plzeň, fotbal, nová posila, Kobra, reprezentant, Zdeněk Ondrášek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.