pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Nedělní zápas viktoriánů se Spartou uvidí opět ti nejvěrnější a nejrychlejší fanoušci

Na nedělní domácí zápas FC Viktoria Plzeň s pražskou Spartou se dostanou na stadion Doosan Areny opět v omezeném množství fanoušci, kteří vlastní permanentky EXTRA. Celkově může klub tentokrát využít více než pětadvacet procent kapacity stadionu.

„Klub využije maximálního možného počtu, stále však budeme muset dodržet pravidla obsazování míst ob jednu sedačku a vždy s vynecháním celé jedné řady,“ informuje o omezeních mluvčí klubu Václav Hanzlík. Volná místa klub opět nabízí fanouškům z řad permanentkářů EXTRA. Ti si opět budou moci na základě předložení permanentní vstupenky EXTRA vyzvednout na pokladnách Doosan Areny lístek na duel se Spartou. Pokladny budou otevřeny od úterních 9.00 do 17.00 hodin za severní věží Doosan Areny.

Klub není schopen vzhledem k opatřením garantovat zachování sedaček a sektorů. „Budeme se vždy snažit zachovat alespoň sektor ve stejné cenové hladině. Žádáme však v tomto případě fanoušky o pochopení situace, která není jednoduchá,“ říká mluvčí klubu.

Pro ty fanoušky, kteří se nemohou z pracovních či jiných důvodů osobně dostavit na pokladny stadionu, nebo to mají pro lístky daleko, nabízí Viktoria možnost online rezervace. Ta bude spuštěna v úterý v 11:00 na e-mailu vstupenky@fcviktoria.cz. Do e-mailu je vždy nutné uvést celé jméno a příjmení, číslo permanentky, sektor, řadu a konkrétní místo.

Přednostně však budou obslouženi fanoušci, kteří se dostaví přímo na pokladny, až následně budou odbavovány online rezervace. Při zaslání online žádosti tedy klub negarantuje, že bude žádost automaticky znamenat získání vstupenky.

„V případě, že kapacita vstupenek na pokladnách nebude vyčerpána, obdrží zájemce po zpracování žádosti vstupenku v podobě e-ticketu, kterou si doma vytiskne a přinese v neděli na stadion. Upozorňujeme fanoušky, že rezervační systém bude spuštěný opravdu v 11:00, e-maily odeslané před tímto časem nebudou automaticky evidovány,“ zdůraznil mluvčí Hanzlík.

Na pokladnách i při online rezervaci je možné vyzvednout více vstupenek najednou, samozřejmě oproti předložení daného počtu permanentek, 1 permanentka = 1 vstupenka. Výdej vstupenek bude ukončen vydáním poslední vstupenky, pokud se tomu tak nestane během úterý, otevřou se pokladny znovu ve středu (9:00–17:00).

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Martin Skála

Štítky FC Viktoria Plzeň, fotbal, fotbalisté, Sparta, utkání, fanoušci, vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.