čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Fanoušky Viktorky nadchlo sledování zápasu v autokině zaplněném do posledního místa

Obrovský ohlas nejen u fanoušků, ale i u samotných hráčů FC Viktoria Plzeň mělo hromadné sledování zápasu viktoriánů se Spartou v plzeňském autokině DOPO2015. Tam se totiž konala speciální projekce pro pernamentkáře. Omezený počet vstupenek při kapacitě 150 vozidel byl vyprodán během několika hodin.

Promítání zápasu v autokině si nenechal ujít ani bývalý viktorián Patrik Hrošovský! „Byla to velmi příjemná akce. V autokině jsem byl poprvé a bylo to hodně zajímavé,“ řekl Paťo Hrošovský. „Bylo zde velmi dobré občerstvení, pěkný areál. Líbilo se mi to o to víc, že Plzeň vyhrála, klukům jsem držel palce.“

Fanoušci pohromadě viděli, jak se po více než dvouměsíční pauze červenomodří vrátili do ligy vítězně. Za fandění z Plzně byli vděční hráči i trenér. „Děkujeme fanouškům za podporu, kterou jsme cítili i na dálku. Věděli jsme, že jsou při nás i v takovém zápase s velkým rivalem a věřím, že je kluci potěšili,“ vzkázal krátce po utkání na západ Čech kouč Adrian Guľa.

„Viděl jsem video z autokina, to bylo super. Chtěl bych všechny pozdravit a poděkovat, že nás i takhle na dálku podporovali,“ řekl záložník Lukáš Kalvach. „Fanouškům bych chtěl vzkázat, že hrajeme také za ně. Vím, jak je pro ně těžké, že nemůžou přijít na zápasy. Za jejich podporu chci poděkovat,“ doplnil střelec vítězné branky Jean-David Beauguel.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Martin Skála

Štítky FC Viktoria Plzeň, fotbal, fotbalisté, autokino, DEPO2015, utkání, Sparta, pernamentky, živý přenos

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.